Hakkımızda

Hakkımızda


Kurumsal Profilimizi İnceleyin.

2018 yılından bu tarafa sürekli kendini yenileyen, dinamik ve son teknoloji ile birleştirilmiş bir BiEticaret E-Ticaret alt yapısı ile sizler de işletmenizi sanal mağazalara taşıyabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. BiEticaret sadece bir yazılım firması değil aynı zamanda sizin için çalışan bir iş ortağıdır, ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

2 Yıllık E-Ticaret Deneyimi

Yaklaşık 2 yıldır e-ticaret sektöründe oluşan kiralama yöntemlerini aşmayı başarmış ve sektöre yeni bir rakip olarak giren BiEticaret , 2 yıldır geçen süre içerisinde kendini sürekli yenileyerek güncel teknolojilere ayak uydurmakla birlikte yeni servis ve hizmetlerin sunumunda da öncü olmaktadır. Geliştirdiğimiz hiçbir altyapıda olmayan BiEticaret'e özel bazı servislerle bir çok müşterinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. 

Tam Profesyonel Kadro ve Hizmet

Teknik ve yönetim kadromuzdaki herkes A'dan Z'ye kendi konularında tamamen profesyonel olan ve meslek grubu dışında başka hiçbir işlemle ilgilenmeyen, konusunda üst seviye uzman personelimizle 1600'den fazla müşterimize sorunsuz bir sistem olmamız sayesinde kusursuz hizmet verebilmekteyiz. Ekibimiz artan müşteri portföyümüz ve talepler doğrultusunda yılda %70 civarında ivmeyle genişletme stratejisiyle sizlere hizmet vermektedir.